Загальні вимоги до організації дистанційного навчання:

1.Дистанційне навчання в Харківському ліцеї №28 передбачає синхронну та асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять.

2.Не менше 30 % навчального часу, передбаченого освітньою програмою організовується в синхронному режимі.

3.Згідно Санітарного регламенту, який діє з січня 2021 року передбачено вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп'ютерами, планшетами, іншими гаджетами, а саме обмежено час безперервної роботи з технічними засобами навчання:

• для учнів 1-х класів - не більше 10 хвилин
  • для учнів 2-4 класів - не більше 15 хвилин
  • для учнів 5-7 класів-не більше 20 хвилин
  • для учнів 8-9 класів-не більше 20-25 хвилин
  • для учні 10-11 класів - не більше 30 хвилин

У ХЛ №28 для учнів 1-11 класів впроваджується дистанційне навчання з використанням платформи Human

Електронна освітня платформа «HUMAN Школа» - це електронний журнал, електронний щоденник, конструктор уроків, розклад уроків, тести, видача та оцінка домашніх завдань, відеозв'язок, шкільні оголошення, внутрішньошкільна соціальна мережа, чат, аналітика результатів навчання.
Щоб отримати більше інформації про реєстрацію та роботу, перегляньте відеоінструкцію:

Інструкція для батьків та учнів щодо використання платформи HUMAN

Інструкція для батьків та учнів

Електронні підручники

Розклад уроків 1-4 класи

Розклад дзвінків (1-4)

Розклад уроків 5-11 класи

Розклад дзвінків (5-11):

Урок Початок Закінчення Перерва
1 09:00 09:45 10 хв
2 09:55 10:40 10 хв
3 10:50 11:35 10 хв
4 11:45 12:30 20 хв
5 12:50 13:35 10 хв
6 13:45 14:30 10 хв
7 14:40 15:25 10 хв
8 15:35 16:20

Графік проведення занять-консультацій дистанційної «Осінньої школи» 2023

Графік проведення консультацій з предметів для учнів 1-4 класів, які перебувають за кордоном

Графік проведення консультацій з основних предметів для учнів 5-11 класів, які перебувають за кордоном

Правила роботи під час дистанційного навчання

Правила поведінки під час дистанційного навчання

Правила безпечного користування Інтернетом

Безпечне користування інтернетом. Основні правила.

Рекомендації для батьків

Шановні батьки! Пропонуємо вам кілька порад щодо організації навчання та відпочинку

• Ранок нехай починається як перший у робочі дні. Організуйте сніданок, вранішні гігієнічні процедури, ранкову гімнастику. Це дисциплінує дитину і вас.
• Плануйте день разом із дітьми. Розподіляйте час таким чином, щоб робота (читання, виконання завдань і вправ) та відпочинок були у співвідношенні 40 хв. занять /20хв. відпочинку. Обов'язково слідкуйте, щоб діти не залишилися надовго без активного відпочинку.
• Учіть планування дітей: на аркуші паперу записуйте обов’язкові справи, які потрібно виконати, а також розробіть спеціальну систему заохочення. Нехай діти пишаються своїми виконаними справами.
• Слідкуйте за графіком освітнього процесу, не допускайте відставлення, хоча надолужити прогаяне буде важче.
• Допоможіть своїй дитині, якщо в неї щось не виходить, підтримайте.
• Хваліть дітей за виконання роботи. Діти завжди націлені на конкретний результат.
• Провітрюйте кімнату, створіть умови для активного руху: нехай діти рухаються під музику, танцюють, роблять гімнастичні вправи, дихальну гімнастику.
• Дозволяйте у визначений час спілкування онлайн. Лист або дзвінок другу та вчителю стане в нагоді. Приємне спілкування й корисна порада без будь-яких завдань.
• Пам'ятайте, що вчителі завжди готові поспілкуватися з вами та вашою дітьми в різний спосіб, надати консультацію чи практичну допомогу.
• Зверніть увагу на домашні завдання як навчальний інструмент до самостійності, а не покарання

Рекомендовані інтернет-джерела для додаткового навчання.
(Підготовка до ЗНО/НМТ, самостійне опрацювання навчального матеріалу)

Всеукраїнська школа онлайн

Дистанційне навчання (поза школою)

Національна освітня платформа - Всеосвіта

Освітній проєкт "На урок"

Розробки уроків та дидактичних матеріалів

Відеороліки та тестування. Підготовка до ЗНО

Всеукраїнський портал підготовки до ЗНО

Інтерактивні вправи, тренажери, курси

Kahoot

Класний час

Learning.ua

Вікторина

Національний центр "Мала академія наук"

Для зворотнього зв’язку педагогічні працівники використовують електронну пошту, месенджер Telegram, чат на платформі Human, відеозв’язок ZOOM.

Для зворотнього зв’язку із адміністрацією закладу використовується електронна пошта школи: schol_28@ukr.net