З 17 січня по 21 січня 2022 року в закладі було проведено тиждень початкових класів.

Цікаво, весело та пізнавально розпочався для молодших школярів перший день тижня. У цей день відкрилася виставка дитячих проєктних робіт "Харків-місто майбутнього". 18 січня 2022 року в рамках тижня початкових класів відбувся день математики. Учні розв'язували цікаві задачі, ребуси, кольорові математичні розмальовки та кросворди. Також творчо попрацювали з цеглинками LEGO: знаходили результати виразів та викладали числа, завзято виконували завдання «Королеви наук». День видався насиченим та сповненим позитивними емоціями. Третій день тижня початкових класів, присвячений предмету : « Я досліджую світ», був цікавим та пізнавальним. Після перегляду презентації : «Збережемо рідну природу» учні склали пазли з правилами поведінки серед рідної природи, творчо підійшли до створення паперової «Квітки-семицвітки» , на пелюстках якої записали свої правила поведінки у природі. Кожен клас з задоволенням створив лепбук : «Буду я природі другом». 20 січня було проведено четвертий день тижня початкової школи "День рідної мови". Найрізноманітніші види робіт чекали на молодших школярів: розгадування ребусів, кубики Блума, піктограми, конкурс на знавців української мови, флешмоб вишиванок. Завершився тиждень початкових класів днем спорту. Останній день був насичений змаганнями та веселими естафетами.